HLASUJTE PROSÍM PRO NÁŠ BLOG ZDE A ZDE

Červenec 2013

JAK TO BUDE Z BLOGEM?

22. července 2013 v 10:40 | Žužlá |  Ostatní
Ahoj! Jak všichni víte z předchozího článku, blog jsem pozastavila, kdo nechápe - to znamená že se určitou dobu nepřidávají články atd....Asi skoro každý den jsem blog navštěvovala a přemýšlela na odpovědí otázky KDY BLOG ZASE ROZJEDU? Jenže prostě nedokážu odpovědět! Jeden den bych přidala třeba i 3 články a nějaký den bych se na blog zase úplně nechci říct 'vykašlala' ale jinak to nejde ;). Nemůžu si uvědomit, že jsem blog z velkou radostí založila...AnďaMilujeAngee mně sehnala první dess a začala jsem přidávat! :3 Blog jsem v této době MILOVALA, nechci říct, že teď už ho nemiluju, ale prostě mi na něm už tak moc nezáleží :( Tehdy jsem se o blog starala každou minutu aby z den bylo aspoň 40 návštěvností, na FB jsem blog rozesílala všem lidem co jsem měla online, fakt jsem to rozesílala úplně všude!! Aby blog vypadal že sem prostě ti lidi choděj a je oblíbenej, rozjetej....Pak už to šlo s návštěvností 'samo' taky sem rozesílala ale míň, přidávání mně taky bavilo. Jenže teď? = Na rozesílání nemám čas a náladu, a nechci už tím ti lidi pořád otravovat! ;) Přidávat články mně taky přestalo bavit, a kdybych nedávala na fórko odkazy tak u článku není ani 1 koment!! Fakt nevím jestli mám zkončit! Ještě si to všechno nechám projít hlavou, třeba že by se blog mohl rozjet až po prázdninách až by u PC bylo více lidí ;) Ale prozatím jsem jen chtěla říct že blog je stále POZASTAVENÝ, aby jste si nemyslela že jsem na tento blog zapomněla a úplně na vás kašlu :) Ještě fakt nevím kdy se blog rozjede tak se mně na to všude neptejte když vše si můžete přečíst TADY -,-
A ještě jak sem psala že SONF se určitě dokončí, tak abych pravdu řekla, jestli se doopravdy dokončí - nevím :\
Takže bych vám tímto celým článkem chtěla říct, že stále nevím kdy blog rozjedu protože mně to přestalo bavit, a sami od sebe ani nepohnete 'prstem', pak na to taky nemám čas a náladu takže doufám že všichni chápete ;)

Ale taky mně dost mrzí to, že jsem celou tu dobu co jsem blog založila byla natěšená na tu dobu, kdy potkám holky a vyfotím je s logem blogu....jenže ta chvíle ještě nenastala takže holky o blogu až tak moc nevědí, pouze sem o něm psala Nikče a Míše na fórku, jinak nic...A to si ani nemyslím že si to Niki ještě pamatuje :( A k čemu mi bude, že o blogu ví Míša, která měla na fórku tak přes 50 lidí a ve skupině už stejn není??!!! A myslím, že když mám blog, tak aby byl aspoň k něčemu, měly by o něm holky vědět...takže k čemu mi bude blog s nízkou návštěvností, článkama který se přidají jednou za týden a ještě je u nich málo komentů, a ještě když o něm vlastně ani holky nevědí??!!

Takže bych byla ráda kdyby jste do komentů napsali váš názor na tento článek a konkrétně i celý blog, a poradili mi, jestli s blogem mám nebo nemám zkončit ;)

Zatím se mějte ♥ :)

Ahoj Žužlá